به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري دهلران خوش آمديد.
شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧
منو اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه پیام نور استان ایلام

9 مرکز و واحد دانشگاه پیام نور در ایلام فعال است

عباس سهراب زاده  در دیدار با فرماندار دهلران افزود: نزدیک به پنج هزار دانشجو در 46 رشته در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان مشغول تحصیل هستند.


وی با اشاره به بیش از 250 نفر عضو هیات علمی و کارکنان واحدهای این دانشگاه در استان، افزود: دسته بندی دانشگاه ها به صورت مرکز و واحد است و مراکز و واحدهایی که بیشترین قدمت را دارند از شاخص بالاتری برخوردار هستند و بعد از ایلام دهلران دومین مرکز با قدمت استان می باشد و مابقی واحد هستند.


رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به طرح آمایش فرهنگی سرزمینی و طرح تحول منطقه ای، افزود: قرار است از توسعه کمی جلوگیری و توسعه کیفی، تقویت آزمایشگاه ها و مراکز علمی، تقویت اعضای هیات علمی و ارتقا کیفیت علمی دانشگاه دنبال شود.


سهراب زاده ارزیابی شاخص ها، وضعیت آموزشی، عمران و آزمایشگاه ها را از اهداف سفرهای شهرستانی برشمرد و گفت: ارتقا کیفی علمی، افزایش گرایش های تحصیلات تکمیلی و تکمیل پروژه های نیمه تمام از برنامه های سال جاری است.


فرماندار دهلران هم در این دیدار با اشاره به نقش دانشگاه ها در جامعه و تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص، افزود: توجه به کیفیت علمی و ارتقا شاخص های علمی بیش از پیش باید مد نظر باشد.


سید حسینعلی موسوی بر ضرورت توجه به دانشگاه پیام نور در شهرستان تاکید و با اشاره به داشتن ساختمان و هیات علمی و کادر اداری بومی و تعداد دانشجو، یادآور شد: حفظ دانشگاه و کمک در جهت رفع مشکلات آن مد نظر است و یک میلیارد ریال برای رفع مشکلات و تسریع در ارایه خدمات بیشتر اختصاص می یابد.


رحمان میرزایی رئیس دانشگاه پیام نور دهلران هم گفت: در حال حاضر نزدیک به 400 دانشجو در 22رشته گرایش مرکز دهلران مشغول به تحصیل هستند.


وی با اشاره به 60دانشجوی جدید الورود این دانشگاه در سال جاری گفت: این مرکز دارای هفت عضو هیات علمی می باشد.

 


١٤:١٢ - يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٧٣٨    /    تعداد نمایش : ١٩خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 745208
 بازدید امروز : 20
 کل بازدید : 1054342
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0/1250
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down